Інтернет-магазин Askona Home створений з любов'ю і турботою про своїх клієнтів. Ми враховували найменші деталі, щоб ви могли відчути себе комфортно і отримували справжню насолоду, підбираючи меблі і предмети для сну і відпочинку.

На нашому сайті представлений широкий асортимент товарів від кращих виробників України. Ліжка, матраци, ковдри, подушки - серед великої різноманітності кожен, навіть самий вимогливий покупець знайде саме те, що так довго шукав.

Головне завдання Askona Home – не тільки представити широкий асортимент товарів, але і допомогти зробити правильний вибір. Висококласні менеджери нашого магазину завжди готові прийти на допомогу і дадуть відповідь на всі ваші запитання. Всі наші зусилля спрямовані на те, щоб у нас покупець завжди міг знайти товар для сну, який зробить його по-справжньому щасливим.

Запорукою нашого успіху є професіоналізм, постійний розвиток, працьовитість і, звичайно, дружна атмосфера. Всі наші зусилля спрямовані не тільки на завоювання, але і на утримання клієнтів шляхом надання якісної, цікавої та різноманітної продукції.

Головні принципи нашої роботи:

Надання якісної продукції. Компанія цінує своїх покупців і береже репутацію. Саме тому, перед початком співпраці з новим виробником ми даємо оцінку запропонованої ним продукції - враховуємо її якість по відношенню до вартості.

Професіоналізм. Кожен із співробітників готовий до досягнення нових вершин. Щодня ми ростемо, розвиваємося, вчимося чомусь новому. Дружна атмосфера в колективі сприяє швидкому досягненню цілей і поставлених завдань. Ми завжди готові прийти на допомогу своєму клієнту і допомогти зробити максимально правильний вибір.

Відповідальне ставлення до роботи. Ми робимо все для того, щоб зобов'язання перед покупцем були виконані у повній мірі і ви були приємно здивовані високим рівнем сервісу і якістю товарів.

Чесність. Ми завжди відкриті до діалогу і готові повною мірою оцінити потреби клієнта і запропонувати товар мрії.